0216 370 43 09
Maltepe Kebap Salonu
Maltepe Kebap Salonu

Maltepe Kebap Salonu

Öz Çınar Dürüm farklı konseptlerin ve lezzet menülerinin tümleşik olarak servis edildiği, nezih bir restaurant ve lokanta bileşkesidir. 

 

 

Kebap Çeşitleri,Dürüm Çeşitleri,Izgara 'nın ilk adresidir. Restaurant bölümümüzde farklı lezzet beğenilerinin tamamına hitap eden, zengin bir menü sizleri bekliyor. Her zaman yemek yemek için farklı tataları damak zevkinizle buluşturabilirsiniz. 

 

 

 

 

Öz Çınar Dürüm, hijyen, şeffaflık ve modern mutfak konsepti kriterleri üzerinden bakıldığında, otoritelerden daima tam not almaktadır. Damağımızda ve ruhumuzda iz bırakan lezzetlerin sırrı, şeflerimizin hünerli elleri ile işlenen, doğal ve daha az rafine ürünlerdir. 

 

Daima taze ve naturel ürünler ile yemeklerimiz hazırlanmakta, dondurulmuş endüstriyel gıdalara mutfağımızda yer verilmemektedir. Her türde damak zevki ve her türde mekan konsepti beklentisinin karşılığı Öz Çınar Dürüm'de mevcuttur.

 

 

 

Asırlar boyunca damak zevkinin en güzel örneklerinin oluştuğu zengin bir mutfak…

 

Ürünlerimizde kullandığımız her malzemeyi, yerinden yöresinden tedarik ederek, ustalığımızla işleyip, en iyi şekilde sizlere ulaştırmak, servis etmek gayesindeyiz. 

 

Lezzetin sınır tanımadığı, seçkin ustalarımızın elinde şekil bularak masanıza sunulan, mutfağımızın birbirinden doyumsuz kebaplarını ve diğer tüm ürünlerini beğeninize sunar, Sizlere hizmet vermekten gurur duyarız…

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014